Autor Téma: RX8 czech club  (Přečteno 6685 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Tmowe

• Jr. Member
  • **
RX8 czech club
« kdy: Květen 18, 2011, 01:21:38 odpoledne »
zdravím a doufám že nebudu ukamenován, ale založil jsem stránku na nepříliš oblíbeném portálu s názvem facebook, snažím se tak o stmelení všech lidí po české republice jenž vlastní vůz Mazda RX8 respektive RX7 a nebo o jeho koupi uvažují. POkud by jste měl někdo zájem byl bych rád za každého člena, informaci a radu. Děkuji a raději se ještě jednou omlouvám pokud by vás toto urazilo ... link je http://www.facebook.com/pages/Mazda-RX-8-Czech-Club ::)
Lidská fantazie nemá hranic, ovšem s lidskou hloupostí je to stejné.

Offline Luke

• WorkShop
  • Hero Member
Re: RX8 czech club
« Odpověď #1 kdy: Květen 18, 2011, 05:25:05 odpoledne »
Jakakoli propagace rotary je jen vítána!  ;D

PS: odkaz je nefunkční "Požadovaná stránka nebyla nalezena."  :(
Černá S4 RX-7 NA US, r.v.1989

Offline Pallas

• Full Member
« Odpověď #2 kdy: Květen 18, 2011, 06:53:04 odpoledne »
zdravím a doufám že nebudu ukamenován, ale založil jsem stránku na nepříliš oblíbeném portálu s názvem facebook, snažím se tak o stmelení všech lidí po české republice jenž vlastní vůz Mazda RX8 respektive RX7 a nebo o jeho koupi uvažují. POkud by jste měl někdo zájem byl bych rád za každého člena, informaci a radu. Děkuji a raději se ještě jednou omlouvám pokud by vás toto urazilo ... link je http://www.facebook.com/pages/Mazda-RX-8-Czech-Club ::)

Pri poctu majitelu rotary a pri poctu lidi, kteri napr. umi neco udelat s motorem (tj. par lidi tady) bych tomu rikal spis "Czech Mazda Rotary Club" :-) Ale takovy klub je vlastne  tady -- s nazvem si starosti nedelam (uz jsem infiltroval i kalendar :-D. Ale pokud by ten Facebook poslouzil k privedeni par rotaryheads sem (z tech cca 250 majitelu RX-8 v Cechach si ji prece muselo kvuli motoru koupit vic nez "par" lidi), tak asi jedine dobre.
'06 Mazda '餓小猫' RX-8 SE :::

Offline Tmowe

• Jr. Member
  • **
« Odpověď #3 kdy: Květen 19, 2011, 11:36:11 dopoledne »
club najdete na fb pod názvem Mazda RX7 & RX-8 Czech Club satčí zadat na FB do vyhledávače a je to :) Utvořil jsem to z důvodu toho že o voze se moc nepíše a v celku ani moc nemluví uvítám každého člověka jenž by dokázal poskytovat informace ohledně motorů, servisů rad při koupi a podobně ... pokud se přihlásíte někdo odsud dejte mi vědět do zprávy ... dám vám tam admin práva aby jste to měli jednodušší :) s pozdravem Tmowe

Offline Tmowe

• Jr. Member
  • **
« Odpověď #4 kdy: Květen 19, 2011, 11:37:40 dopoledne »
jinak samozřejmě jedna z prvních věcí byla odkaz na tyto fóra :) přeci jen zde je to trochu odbornější, ale jak říkám síla mizerného FBd je neuvěřitelná :)
 ;D

Offline hIGGI

• Administrator
  • Hero Member
    • http://rx7cz.net
« Odpověď #5 kdy: Květen 19, 2011, 12:15:47 odpoledne »
GT35R FC3S

Offline Tmowe

• Jr. Member
  • **
« Odpověď #6 kdy: Květen 19, 2011, 12:42:41 odpoledne »
a jejej :) někdo mě předběh :)