Autor Téma: Internetový obchod s příslušenstvím,náhr.díly atd  (Přečteno 3087 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Marty

• Jr. Member
  • **
  • Bělásek
Internetový obchod s příslušenstvím,náhr.díly atd
« kdy: Leden 11, 2012, 12:27:17 dopoledne »
Čau,
podařilo se mi spálit pojistky v motor.prostoru ( ty velký), hledal jsem,kde je koupit a narazil jsem na www.motoristům.cz.
Objednal jsem je tam,k tomu hlavici řadící páky a vše proběhlo ok, mají dobré ceny, koukal jsem,že tam mají i přestavbu na xenony H4 za 1800,-(asi do ní půjdu). Když se zaregistrujete,vidíte i stav objednávky a historii nákupů a hledání.

Mrkněte,třeba na něco využijete....:)

Marty

Offline Gurke

• WorkShop
  • Hero Member
Re: Internetový obchod s příslušenstvím,náhr.díly atd
« Odpověď #1 kdy: Leden 11, 2012, 11:30:21 dopoledne »
xenony drahy daji se sehnat levnejsi mame je v rx7 hlavne nutne vzit bixenon. Dokonce jsem ted naposled radeji vzal 5000K abych neprovokoval policajty jeste vic.
Jinak ale diky za info. A coze se ti stalo s pojistkama  :o

BTW: asi pred dvema dnama jsem te videl jet kolem Galrie Harfa ve Vysocanech. Dobrej zvuk ale ten karbon  :-X
« Poslední změna: Leden 11, 2012, 11:32:31 dopoledne od Gurke »

Offline Luke

• WorkShop
  • Hero Member
« Odpověď #2 kdy: Leden 11, 2012, 09:29:28 odpoledne »
Jasan, ze Bixenony, H4. Můžeš hodil link?

Marty ma baterii s opacne umistenyma konektorama a musi ji davat kontaktama smerem k motoru, aby sly pripojit kabely (kvuli jejich delce)... a omylem ji dal tak, jak by mela spravne byt, kontaktama k privodnim kabelum... a ze zvyku pripojil kabely, jak je zvykly... tedy opacne. + na -

Stacilo tuknout a prepalila se hlavni pojistka.  :-\... nastesti jen ona.  :)

PS: Marty bydli kousek od Galerie Harfa

Černá S4 RX-7 NA US, r.v.1989

Offline Eset

• Sr. Member
« Odpověď #3 kdy: Leden 17, 2012, 09:58:07 dopoledne »
já mam na svý 8000k bixenony a před 3ma rokama jsem je koupil za 1200 v akci :) Teď jsem je ale dal do cordoby páč ta svítí naprd a s mazdou nejezdim. Nejlepší je když svítim autum 100m předemnou na značky :D Ale policajti mě zatim po 3 týdnech co je tam mám nestavěli a ani mě nikdo neproblikává, takže dobrý :)
Zeleno-modro-červeno-bílo-béžovej S4 / S5 N/A šrot, ale rotary love veliká.